Rezydencja Residencial Campoamor Hills, nowa inwestycja w Dehesa de Campoamor

3 mieszkania na sprzedaż
Ref: NE-1808
Dehesa de Campoamor, Alicante Zobacz na mapie
Rodzaj Osiedla
Osiedle mieszkaniowe
Rodzaj Osiedla
Termin
2027
Termin
Powierzchnia zabudowana
174-279 m2
Powierzchnia zabudowana
Stan
W projekcie
Stan

Mieszkania tej inwestycji

Zadaj nam pytanie o ceny
Blizniaki 3 pok. 174 m² 700 000 EUR 1 oferta Adosados(3) - Residencial Campoamor Hills
Domy 3 pok. 279 m² Sprawdź ceny 1 oferta Chalets(3) - Residencial Campoamor Hills

Dane o inwestycja

Zadaj nam pytanie o cechy
Stan
W projekcie
Przewidywana dostawa
2027
Powierzchnia zabudowana
174-279 m²

, Dehesa de Campoamor, Alicante
700 000 EUR
4022 EUR / m2
Precios encontrados públicamente el 13.05.2026
Godziny pracy: 09:00-20:00
WhatsApp Kontakt przez WhatsApp Napisz do właściciela
Najpopularniejsze usługi
Basen Park Solarium Ogród Prywatny basen Widoki na morze
Godziny pracy: 09:00-20:00
WhatsApp Kontakt przez WhatsApp
Aktualizacja : 14 maja 2026
Inwestycji w pobliżu
Amay Deluxe
(3 711 - 18 000 EUR/m²)
6 mieszkania na sprzedaż Termin: en 20 meses 2023
Dehesa de Campoamor, Alicante
Od 995 000 EUR
Od 995 000 EUR
+ 2 rodzajów więcej
Napisz do właścicielaNapisz do właściciela zadzwoń WhatsApp
PERLA DEL MAR
(2 823 EUR/m²)
4 mieszkania na sprzedaż Termin: 2025
Calle Cabo Prior, Orihuela, Alicante
147 500 EUR
180 500 EUR
+ 2 rodzajów więcej
Napisz do właścicielaNapisz do właściciela zadzwoń WhatsApp
Lamar Higuericas Beach
(7 259 EUR/m²)
3 mieszkania na sprzedaż Termin: 2026
Pilar de la Horadada, Alicante
Od 398 900 EUR
Sprawdź ceny
+ 1 rodzaj więcej
BasenSiłowniaParking prywatny
Napisz do właścicielaNapisz do właściciela zadzwoń WhatsApp
Villas Esmeralda
(4 342 EUR/m²)
Ostatnie mieszkanie na sprzedaż Termin: 2025
El Pinar de Campoverde, Alicante
845 000 EUR
Sprawdź ceny
BezpieczeństwoWideodomofonPrywatny basen
Napisz do właścicielaNapisz do właściciela zadzwoń WhatsApp
Villas Don Pedro 4
Ostatnie 2 mieszkania na sprzedaż Termin: 2027
San Javier, San Pedro del Pinatar, Murcia
272 900 EUR
258 900 EUR
WideodomofonSolariumOgródPrywatny basenParking prywatny