Nowe willa z 3 sypialniami w Amay Deluxe, Dehesa de Campoamor

Ostatnie 2 mieszkania na sprzedaż
Ref: 6395
W kompleksie Amay Deluxe
Dehesa de Campoamor, calle Wenceslao Fernández Flores, Dehesa de Campoamor, Alicante Zobacz na mapie
Typ domy
Wille
Typ domy
Rodzaj Osiedla
3 pok.
Liczba pokoi
Powierzchnia zabudowana
134-319 m2
Powierzchnia zabudowana
Termin
en 20 meses 2023
Termin

Informacje o nieruchomościach

Stan
W projekcie
Typ dom
Wille
Liczba pokoi
3
Łazienki
2-3
Common / Square size full
134-319 m²

Stan
W projekcie
Przewidywana dostawa
en 20 meses 2023
Liczba pięter
Powierzchnia zabudowana
240-488 m²

Video inwestycja

Obiekty w pobliżu

Plaża

Lokalizacja inwestycja

Zadaj nam pytanie o lokalizację
Dehesa de Campoamor, calle Wenceslao Fernández Flores, Dehesa de Campoamor, Alicante
Od 995 000 EUR
Od 3746 EUR / m2
VAT nie wliczony
Precios encontrados públicamente el 11.12.2025
Godziny pracy: 09:00-20:00
WhatsApp Kontakt przez WhatsApp Napisz do właściciela
Godziny pracy: 09:00-20:00
WhatsApp Kontakt przez WhatsApp
Aktualizacja : 11 grudnia 2025
Inne nieruchomości w Amay Deluxe
Dehesa de Campoamor, Dehesa de Campoamor, 0 m²
3 600 000 EUR
( 7 377 EUR/m²)
Amay Deluxe Termin: en 20 meses 2023
5 pok., 5 Łazienki, 200-488 m², 1 willa
Dehesa de Campoamor, Alicante
Dehesa de Campoamor, Dehesa de Campoamor, 0 m²
Od 995 000 EUR
(Od 3 711 EUR/m²)
Amay Deluxe Termin: en 20 meses 2023
4 pok., 3-4 Łazienki, 197-370 m², 1 willa
Dehesa de Campoamor, Alicante
Inwestycji w pobliżu
PERLA DEL MAR
(2 823 EUR/m²)
4 mieszkania na sprzedaż Termin: 2025
Calle Cabo Prior, Orihuela, Alicante
147 500 EUR
180 500 EUR
+ 2 rodzajów więcej
Napisz do właścicielaNapisz do właściciela zadzwoń WhatsApp
Lamar Higuericas Beach
(7 259 EUR/m²)
3 mieszkania na sprzedaż Termin: 2026
Pilar de la Horadada, Alicante
Od 398 900 EUR
Sprawdź ceny
+ 1 rodzaj więcej
BasenSiłowniaParking prywatny
Napisz do właścicielaNapisz do właściciela zadzwoń WhatsApp
Villas Esmeralda
(4 342 EUR/m²)
Ostatnie mieszkanie na sprzedaż Termin: 2025
El Pinar de Campoverde, Alicante
845 000 EUR
Sprawdź ceny
BezpieczeństwoWideodomofonPrywatny basen
Napisz do właścicielaNapisz do właściciela zadzwoń WhatsApp
Aurum by Creativity
3 mieszkania na sprzedaż Termin: 2026
Pilar de la Horadada, Alicante
314 900 EUR
462 900 EUR
+ 1 rodzaj więcej
Napisz do właścicielaNapisz do właściciela zadzwoń WhatsApp
Residencial Belich III
3 mieszkania na sprzedaż Termin: 2025
San Pedro del Pinatar, Murcia
265 000 EUR
245 000 EUR
+ 1 rodzaj więcej
Playamar Turistic
4 mieszkania na sprzedaż Termin: 2027
Avd. de las Palmas, San Pedro del Pinatar, Murcia
229 900 EUR
206 900 EUR
+ 2 rodzajów więcej
WindaSiłowniaWideodomofonMagazynWspólny tarasSolarium+2