Nowe apartament z 4 sypialniami w Marenostrum, Badalona

Ostatnie 2 mieszkania na sprzedaż
Ref: 7027
W kompleksie Marenostrum
C. del Progrés, 190, 08912, Badalona, Barcelona Zobacz na mapie
Typ mieszkania
Apartamenty
Typ mieszkania
Rodzaj Osiedla
4 pok.
Liczba pokoi
Powierzchnia zabudowana
107-138 m2
Powierzchnia zabudowana
Termin
2025
Termin

Informacje o nieruchomościach

Stan
W budowie
Typ mieszkanie
Apartamenty
Liczba pokoi
4
Łazienki
2
Common / Square size full
107-138 m²

2
Łączna liczba nieruchomości
206
Stan
W budowie
Przewidywana dostawa
2025
Ciepła woda
Aerotermiczny
Typ ogrzewania
Kanałem z zainstalowaną maszyną, Grzejniki
Okna
Lakierowane aluminium, Podwójna szyba
Instalacja elektryczna
Rdzeń sieci
Powierzchnia zabudowana
96-138 m²

Lokalizacja inwestycja

C. del Progrés, 190, 08912, Badalona, Barcelona
Od 680 500 EUR
Od 4931 EUR / m2
VAT nie wliczony
Precios encontrados públicamente el 22.02.2025
Aktualizacja : 16 lipca 2025
Inne nieruchomości w Marenostrum
C. del Progrés, Badalona, 0 m²
547 500 EUR
( 5 703 EUR/m²)
Marenostrum Termin: 2025
3 pok., 2 Łazienki, 96-132 m², 1 apartament
C. del Progrés, Badalona, Barcelona
Inwestycji w pobliżu
Via Augusta
(11 250 EUR/m²)
Ostatnie mieszkanie na sprzedaż
Carrer de Raset, Barcelona, Barcelona
3 600 000 EUR
Garaż
Edifici Augusta
Wszystko sprzedane Termin: 2022
Barcelona, Barcelona
WindaBezpieczeństwo
Edifici Numància
Wszystko sprzedane Termin: 2022
Barcelona, Barcelona
WindaBezpieczeństwoPark
Edifici Amílcar
Wszystko sprzedane Termin: 2022
Carrer d'Amílcar, Barcelona, Barcelona
WindaBezpieczeństwoCentralny klimatyzatorPark
Edifici París
Wszystko sprzedane Termin: 2023
Barcelona, Barcelona
BasenWinda
Edifici Arc del Teatre
Wszystko sprzedane Termin: 2022
Barcelona, Barcelona
WindaWidoki na morze
Pg. Maragall, 368
Wszystko sprzedane Termin: Septiembre 2023
Pg. Maragall, Barcelona, Barcelona
Winda
Residencial La Sagrera
Wszystko sprzedane Termin: 2023
Calle de Coll, Barcelona, Barcelona
BasenWindaCentralny klimatyzatorPark
La Magòria
Wszystko sprzedane Termin: 2023
Calle Tort, Barcelona, Barcelona
BasenWinda
Residencial La Magòria
Wszystko sprzedane Termin: Marzo 2023
Calle Tort, Barcelona, Barcelona
BasenWinda
Plaça Catalana
Wszystko sprzedane Termin: 2024
Plaza Catalana, Barcelona, Barcelona
GarażWinda
Cadevall
Wszystko sprzedane Termin: 2023
Cadevall 6, Barcelona, Barcelona
WindaPark
Ostatnie artykuły na blogu
Zobacz wszystko (15)
Mieszkania w hiszpanii kupno, to est okazją?
29 kwi 2024
Mieszkania w hiszpanii kupno, to est okazją?